+420 224 422 996

Aeroflot – bezplatná přeprava sportovního vybavení

Lis

7

Aeroflot – bezplatná přeprava sportovního vybavení

Aeroflot nabízí bezplatnou přepravu lyžařského vybavení

Aeroflot nabízí  zdarma cestujícím na období zimního letového řádu 1 kus  dodatečného odbaveného zavazadla pro  přepravu  jedné sady lyžařského vybavení o hmotnosti do 23 kg. Nabídka je platná pro lety do 15. května 2018 včetně. Lyžařské vybavení znamená: obal s jedním párem lyží/ jedním párem lyžařské obuvi nebo pouzdro s jedním snowboardem a dvěma snowboardovými botami. Zavazadlo s lyžařskou soupravu se neplatí jako přespočetné.

Aeroflot nabízí bezplatnou přepravu surfingového/ potápěčského vybavení

Aeroflot pokračuje i v bezplatné přepravě surfingového a potápěčského vybavení do destinací Malé, Bangkok, Phuket a Ho Chi Minh. Aeroflot nabízí zdarma cestujícím na období zimního letového řádu 1 kus dodatečného odbaveného zavazadla pro  přepravu  jedné sady surfingového nebo potápěčského vybavení o hmotnosti do 23 kg. Nabídka je platná pro lety do 24. dubna 2018 včetně. Zavazadlo s potápěčským/ surfařským vybavením se neplatí jako přespočetné.

Tyto služby se poskytují jen v rámci pravidelných letů operovaných Aeroflotem a letů dceřiných společností Aeroflotu. Tyto služba se neposkytují u letů provozovaných leteckými společnostmi třetích stran (čísla letů SU3000-4999).

V případě dotazů nás kontaktujte zde.

Management služebních cest