+420 224 422 996

Incoming

Global Travel

Kvalitní servis a nezapomenutelné zážitky

Vydejte se na cestu po České republice s podporou profesionálů. LCC Global Travel, součást mezinárodní skupiny cestovních kanceláří, poskytuje kompletní služby v oblasti incenitivního, kongresového a firemního cestování, které jsou šité na míru potřebám Vaší organizace.

Pro Vaše zahraniční partnery a klienty zajistíme kompletní servis v České republice jako ubytování, transfery, licencované průvodce ve světových jazycích, exkurze, sportovní a teambuildingové aktivity, včetně vstupenek na kulturní a sportovní události, wellnes balíčky a další služby
Na základě Vašich požadavků připravíme zájezdy na míru pro velké i malé kolektivy.

Doprava a ubytování

Spolupracujeme s hotely všech kategorií od luxusních až po turistické. Nabízíme ubytování v privátních vilách, zámcích, penzionech. Na základě požadavků Vašich klientů zajistíme leteckou, vlakovou i autobusovou dopravu. Přepravu po České republice zorganizujeme autobusy všech velikostí, limuzínami či lodní dopravou.

Restaurace, catering a gala večery

Zprostředkujeme Vám gurmánský zážitek v těch nejlepších restauracích nabízejících nejen tradiční českou kuchyni, ale i kuchyně mezinárodní. Zorganizujeme gala večeře do nejmenších detailů dle Vašich představ.

Exkurze a okružní jízdy

Na základě Vašich požadavků připravíme okružní jízdy a exkurze v Praze i v celé České republice na míru pro velké i malé kolektivy. Licencovaní průvodci Vás provedou nejkrásnějšími hrady a zámky, populárními pivovary, vinařstvími, navštívíte nejvýznamnější krasové oblasti ve střední Evropě.

Sportovní a kulturní události

Zajistíme pro Vás či Vaše klienty účast na vybrané kulturní, společenské nebo sportovní události. Obstaráme Vám nejen vstupenky, ale zajistíme i kompletní servis včetně dopravy, ubytování, vízového servisu, pojištění, transferů, stravování.

Kongresy, konference, školení a semináře

Organizace kongresů, konferencí, školení a seminářů je pro nás maličkostí. Zajistíme registraci, vhodné konferenční prostory, technické vybavení, dopravu, catering a další související služby.

Produktové portfolio

Subtitle text

DOPRAVA

DOPRAVA

Letenky, vlakové a autobusové jízdenky, trajekty, transfery, pronájmy aut.

UBYTOVÁNÍ

UBYTOVÁNÍ

Široký výběr ubytovacích kapacit všech kategorií po celém světě.

VÍZA

VÍZA

Komplexní profesionální vízový servis.

POJIŠTĚNÍ

POJIŠTĚNÍ

Cestovní pojištění na míru Vašim potřebám.

REPORTING

REPORTING

Individuální cestovní a finanční analýzy.

TECHNOLOGY

TECHNOLOGY

Dohled nad dodržováním cestovní politiky. Optimalizace cestovních nákladů.

Proč si vybrat právě nás

Subtitle text

Profesionální přístup

Díky zakotvení v mezinárodní síti kanceláří a dlouholetým zkušenostem Vám můžeme nabídnout jednotné a komplexní produktové portfolio se standardy kvality platnými po celém světě.  Síla mezinárodní skupiny nám  umožňuje vyjednat pro Vás ty nejlepší podmínky.

Jsme přesvědčeni, že klíčem k úspěchu jsou vysoce kvalifikovaní a motivovaní zaměstnanci. Proto se intenzivně věnujeme rozvoji jejich odborných a řídících kompetencí.

Individuální poradenství

Naším cílem je Vaše spokojenost, a proto základem naší práce je individuální  přístup s maximální orientací na zákazníka. Naší prioritou je vzájemná  důvěra a spolehlivost. Víme jak splnit Vaše přání, známe Vaše cílové destinace a respektujeme Vaši cestovní politiku.

Optimalizace cestovních nákladů

Víme jak důležitá je optimalizace Vašich cestovních nákladů, a proto jí věnujeme mimořádnou pozornost. Hledáme vždy tu nejvhodnější variantu odpovídající Vašim potřebám. V rámci našich poradenských služeb poskytujeme doporučení, která Vám pomohou zefektivnit proces objednávání cestovních služeb a zajistí Vám lepší kontrolu nad cestovními náklady Vaší společnost. To vše při využití speciálních online technologií.

Vlastní technologie

Sběr a následná analýza dat o cestování je klíčovým faktorem pro ekonomické řešení Vašich služebních cest. Díky našemu modernímu mid-office systému, který byl vyvinut právě pro management korporátního cestování, umíme nabídnout celou řadu reportů, které upravíme na míru Vašim potřebám. Můžete tak sledovat chování cestujících při objednávání cestovních služeb, vývoj průměrné ceny letenky do Vašich destinací, nebo třeba to s jakým předstihem byla služba zakoupena.

Oceňovaným pomocníkem pro řadu našich klientů je i jeden z nejnovějších nástrojů pro ONLINE rezervace letenek, ubytování a dalších služeb. Dostupnost, intuitivní prostředí systému i možnost nastavit řadu kontrolních a schvalovacích procesů posune cestování Vaší společnosti zase o krok vpřed.

Dlouholeté zkušenosti

Pod značkou Lufthansa City Center působíme na trhu od roku 1993 a jsme jediná společnost s oprávněním využívat rozšířenou licenci, která prezentuje naše zaměření na organizaci služební cest. Jsme tak součástí nezávislé sítě cestovních kanceláří zastoupených ve více než 80 zemích, která je tvořena 600 cestovních kanceláří, včetně poboček na letištích. Díky našim pobočkám v Praze, Brně a Plzni jsme Vám vždy na blízku.

Management služebních cest