+420 224 422 996

Meetings, Groups, Events

Global Travel

Kompletní služby v oblasti incentivního, kongresového a firemního cestování

LCC Global Travel, součást mezinárodní skupiny cestovních kanceláří, poskytuje kompletní služby v oblasti incentivního, kongresového a firemního cestování, které jsou šité na míru potřebám Vaší organizace. Dopřejte si naše certifikované služby, které Vám zajistí maximální efektivitu, optimalizaci nákladů a flexibilitu po celou dobu trvání Vaší cesty. Zajistíme komplexní služby včetně dopravy, ubytování, stravování, transferů, speciálních programů, aktivit a teambuildingových akcí.

Díky našim zkušenostem a místním partnerům jsme schopni zajistit program kdekoliv na světě a splnit veškeré Vaše požadavky.

Konference, kongresy, školení, semináře

Organizace kongresů, konferencí nebo školení v České republice nebo ve světě je pro nás maličkostí. Zajistíme vhodné konferenční prostory, technické vybavení, dopravu a další služby. Na již naplánované kongresy Vám zajistíme registraci, doplňkové programy pro účastníky a další související služby.

Firemní večírky, rauty a slavnostní příležitosti

Pro slavnostní události nebo večeře spojené s doprovodným programem pro Vás zajistíme vhodné prostory, catering a kulturní program podle Vašich představ. Postaráme se také o potřebné technické vybavení, hostesky a ostatní služby.

Kulturní, společenské a sportovní akce

Zajistíme Vám účast na vybrané kulturní, společenské nebo sportovní události. Obstaráme Vám nejen vstupenky, ale i kompletní servis, tj. včetně dopravy, ubytování, vízového servisu, pojištění, transferů, stravování.

Cesty na míru

Ať už se rozhodnete uskutečnit pracovní nebo soukromou cestu, zorganizujeme ji dle Vašich individuálních představ. Připravíme pro Vás zájezdy pro velké i malé skupiny. Zajistíme ubytování v hotelech nejvyšší kategorie, v privátních vilách, zámcích. Objednáme Vám dopravu privátními letadly, helikoptérami. Zajistíme VIP servis na letištích včetně transferů do hotelů.

Produktové portfolio

Headline

DOPRAVA

DOPRAVA

Letenky, vlakové a autobusové jízdenky, trajekty, transfery, pronájmy aut.

UBYTOVÁNÍ

UBYTOVÁNÍ

Široký výběr ubytovacích kapacit všech kategorií po celém světě.

VÍZA

VÍZA

Komplexní profesionální vízový servis.

POJIŠTĚNÍ

POJIŠTĚNÍ

Cestovní pojištění na míru Vašim potřebám.

REPORTING

REPORTING

Individuální cestovní a finanční analýzy.

TECHNOLOGY

TECHNOLOGY

Dohled nad dodržováním cestovní politiky. Optimalizace cestovních nákladů.

Proč si vybrat právě nás

Headline

Profesionální přístup

Díky zakotvení v mezinárodní síti kanceláří a dlouholetým zkušenostem Vám můžeme nabídnout jednotné a komplexní produktové portfolio se standardy kvality platnými po celém světě.  Síla mezinárodní skupiny nám  umožňuje vyjednat pro Vás ty nejlepší podmínky.

Jsme přesvědčeni, že klíčem k úspěchu jsou vysoce kvalifikovaní a motivovaní zaměstnanci. Proto se intenzivně věnujeme rozvoji jejich odborných a řídících kompetencí.

Individuální poradenství

Naším cílem je Vaše spokojenost, a proto základem naší práce je individuální  přístup s maximální orientací na zákazníka. Naší prioritou je vzájemná  důvěra a spolehlivost. Víme jak splnit Vaše přání, známe Vaše cílové destinace a respektujeme Vaši cestovní politiku.

Optimalizace cestovních nákladů

Víme jak důležitá je optimalizace Vašich cestovních nákladů, a proto jí věnujeme mimořádnou pozornost. Hledáme vždy tu nejvhodnější variantu odpovídající Vašim potřebám. V rámci našich poradenských služeb poskytujeme doporučení, která Vám pomohou zefektivnit proces objednávání cestovních služeb a zajistí Vám lepší kontrolu nad cestovními náklady Vaší společnost. To vše při využití speciálních online technologií.

Vlastní technologie

Sběr a následná analýza dat o cestování je klíčovým faktorem pro ekonomické řešení Vašich služebních cest. Díky našemu modernímu mid-office systému, který byl vyvinut právě pro management korporátního cestování, umíme nabídnout celou řadu reportů, které upravíme na míru Vašim potřebám. Můžete tak sledovat chování cestujících při objednávání cestovních služeb, vývoj průměrné ceny letenky do Vašich destinací, nebo třeba to s jakým předstihem byla služba zakoupena.

Oceňovaným pomocníkem pro řadu našich klientů je i jeden z nejnovějších nástrojů pro ONLINE rezervace letenek, ubytování a dalších služeb. Dostupnost, intuitivní prostředí systému i možnost nastavit řadu kontrolních a schvalovacích procesů posune cestování Vaší společnosti zase o krok vpřed.

Dlouholeté zkušenosti

Pod značkou Lufthansa City Center působíme na trhu od roku 1993 a jsme jediná společnost s oprávněním využívat rozšířenou licenci, která prezentuje naše zaměření na organizaci služební cest. Jsme tak součástí nezávislé sítě cestovních kanceláří zastoupených ve více než 80 zemích, která je tvořena 600 cestovních kanceláří, včetně poboček na letištích. Díky našim pobočkám v Praze, Brně a Plzni jsme Vám vždy na blízku.

Management služebních cest