+420 224 422 996

Novinky v občerstvení na palubách ČSA

Lis

23

Novinky v občerstvení na palubách ČSA

Od 1.12.2015 přichází ČSA s novou koncepcí palubního občerstvení. Bezplatné občerstvení budou i nadále poskytovat cestujícím v business třídě. Cestujícím v ekonomické třídě bude bezplatné občerstvení nabízeno  již pouze na linkách s dobou letu 4 a více hodin. V současné době se jedná pouze o linky do Almaty a do Soulu.

Cestující v ekonomické třídě na ostatních linkách budou mít možnost zakoupit si občerstvení buď přímo na palubě letadla, nebo si s předstihem zakoupit tzv. UPGRADE MENU, tj. občerstvení servírované v business třídě dané linky.

UPGRADE MENU je již nyní možné si objednat současně s nákupem letenky u prodejce cestovních služeb. Jeho cena se odvíjí od jednotlivých linek a činí buď 5EUR (v případě, že se na dané lince servíruje studené jídlo) nebo 8EUR (v případě, že se na dané lince servíruje teplé jídlo). UPGRADE MENU lze dokoupit i dodatečně, tj. po vystavení letenky, nejpozději však 24hod před odletem.

Cestující, kteří si předem neobjednali službu UPGRADE MENU, si mohou během letu vybírat z nabídky nového placeného palubního občerstvení BUY-ON-BOARD obsahující široký sortiment více než 40 položek lehkých snacků a nápojů.

 

 

Management služebních cest