+420 224 422 996

Přehled informací k 21. 5. 2021

Kvě

21

Květen 21 , 2021 |

Přehled informací k 21. 5. 2021

Vážení obchodní partneři,

přinášíme Vám aktualizovaný přehled informací ke vstupu a návratu občanů ČR do/z vybraných států Evropy, které jsou platné k dnešnímu dni. Podrobnosti naleznete zde.

Vzhledem k tomu, že se situace v jednotlivých zemích dynamicky vyvíjí a neustále mění, je zapotřebí si informace vždy před cestou ověřit nejlépe na zastupitelském úřadě dané země nebo na stránkách MZV ČR.

V současnosti dle nařízení Vlády ČR nesmí Češi a cizinci s bydlištěm v ČR cestovat do Botswany, Brazílie, Svazijska, Indie, Jihoafrické republiky, Keni, Kolumbie, Lesotha, Malawi, Mosambiku, Peru, Tanzanie včetně ostrovů Zanzibar a Pemba, Zambie, Zimbabwe.

V případě, že cestujete do zahraničí, informujte se u našich cestovních konzultantů o možnosti pojištění rizik a nákladů vzniklých s onemocněním COVID – 19. Pojištění se vztahuje na širokou škálu problémů spojených s koronavirem. Neomezuje se pouze na výlohy na léčení v zahraničí, platí i při nutnosti zrušení cesty z důvodu onemocnění COVID-19. Připojištění Vám rádi zajistíme spolu s ostatními cestovními službami. ERV rozšířila platnost pojištění MultiTrip Premium na onemocnění COVID-19 v oranžových, (tmavě) červených a neoznačených destinacích, a to na turistické cesty uskutečněné od 1. 4. do 30. 9. 2021. U pracovních (nezbytných) cest se nic nemění, ty jsou pojištěny i nadále.

Váš ST Travel tým

Management služebních cest