+420 224 422 996

Přímé lety z Prahy do New Yorku do 29.10.2016

Dub

18

Přímé lety z Prahy do New Yorku do 29.10.2016

Využijte jedinečné příležitosti a zaleťte si z Prahy do New Yorku přímým letem americké letecké společnosti Delta Air Lines, zakládajícím členem letecké aliance Sky Team. Jedná se o sezónní nabídku, platnou pro lety do 29.10.2016.  Na dálkových linkách společnost úzce spolupracuje s leteckými společnostmi: KLM, Air France, Virgin Atlantic a Virgin Australia.

Jedná se o jediný přímý let do New Yorku s odletem z Prahy. Ceny letenek začínají již od 16 600 Kč.

S ohledem na vysoká bezpečnostní opatření doporučuje letecká společnost dostavit se k odbavení s 3hodinovým předstihem. Odbavovací přepážky se uzavírají min. 60 min před odletem.

Na svůj let se můžete odbavit také on-line 24hod před odletem a to přímo na webových stránkách dopravce delta.com, prostřednictvím mobilní aplikace společnosti či u takzvaných „check-in kiosků“ přímo na letišti.

Nezapomeňte si také rezervovat s předstihem Vaše místa v letadle. Předejdete tak nepříjemnému překvapení, kdy nebude možné usadit Vás vedle své rodiny či přátel.

Pokud zvažujete svoji cestu do USA bez víz, tedy pouze prostřednictvím elektronické registrace ESTA, pak nezapomeňte, že od 1.4.2016 musíte bezpodmínečně vlastnit biometrický pas, tzv. e-PASSPORT, který české úřady vydávají již od září 2006.  Biometrický pas musí vlastnit i děti, bez rozdílu věku.

Biometrický pas poznáte dle níže uvedeného symbolu umístěného přímo na obalu pasu.

.220px-EPassport_logo_svg

V případě zájmu o bližší informace či rezervaci Vaší cesty nejen do USA nás kontaktujte, rádi Vám zpracujeme Váš individuální cestovní plán.

 

Management služebních cest