+420 224 422 996

Výjimečné ceny parkovného pro naše klienty u letiště Václava Havla Praha

Říj

26

Výjimečné ceny parkovného pro naše klienty u letiště Václava Havla Praha

GO parkingnejmodernější a nejoblíbenější parkoviště pro cestující s odlety z pražského letiště – připravilo pro naše zákazníky podzimní cenovou akci za bezkonkurenční ceny. Nyní si mohou všichni našich zákazníci vyzkoušet nejvyšší komfort služeb, který u této společnosti za poslední rok  ocenilo již 90 000 zákazníků. Parkovné na 2-3dny za 490Kč, 4-8dní za 550Kč (ceny včetně DPH).

Akční ceny jsou platné pro parkovné od 1. října 2015 do 31.března 2016

Pohodlný transfer až k terminálu a zpět bez zbytečného tahání kufrů !

  • BEZPEČNOSTsystém trojí ochrany: fyzická ostraha 24hodin denně, desítky monitorujících kamer, veškerá rizika plně krytá pojištěním
  • RYCHLOST nonstop přepravu realizují devítimístné klimatizované minibusy. Transfer je stejně rychlý jako parkování přímo     na letišti a pěší přesun k terminálům – cca 3 minuty. Dopravné k terminálům i zpět je v ceně parkovného.
  • CENAtýdenní sazba je levnější než přeprava taxi službou z centra Prahy a zpět.
  • ZÁZEMÍběhem Vašeho parkování můžete využít služeb bankomatu, sociálního zařízení, můžete si nechat vyčistit, opravit nebo zrenovovat svůj vůz u smluvních partnerů. Na místě je k dispozici startovací zdroj či kompresor.
  • KRYTÉ STÁNÍ Možnost zaparkovat na zastřešeném parkovacím stání v garážovém domě s kapacitou 500 míst.

Vyzkoušejte služby společnosti Go parking a rezervujte si své parkovné on-line, nebo prostřednictvím našich prodejců cestovních služeb na tel. čísle +420 224 422 996.

 

 

Management služebních cest